Are You New User

Компанії подружжя Зеленських декларували мізерні прибутки - ЗМІ 13.07.2020

Родина чинного президента Володимира Зеленського за 4 роки надбала активів, нерухомого й рухомого майна на десятки мільйонів гривень — Компанії подружжя Зеленських декларували мізерні прибутки — ЗМІ
Родина чинного президента Володимира Зеленського за 4 роки надбала активів, нерухомого й рухомого майна на десятки мільйонів гривень

Журналісти-розслідувачі дізналися, скільки податків сплатили компанії, де Зеленські декларували свої частки

Об этом сообщает Слон

Родина чинного президента Володимира Зеленського за 4 роки надбала активів, нерухомого й рухомого майна на десятки мільйонів гривень. При цьому увесь прибуток компаній, де вони декларували частки – мізерний порівняно з вартістю купленого майна. Про це йдеться в свіжому випуску проєкту журналістських розслідувань «Спостерігач» на «5 каналі».

До президентства Володимир і Олена Зеленські були власниками 11 компаній, зареєстрованих в Україні. Серед них були й дотичні до ресторанного бізнесу. Та основна частина пов’язана з концертами, шоу та телебаченням.

Зважаючи на статки подружжя, логічно припустити, що керували вони успішними корпораціями. Але за документами – фірми були бідні, як церковні миші.Нагадаємо, раніше Зеленський проінформував Національне агентство з питань запобігання корупції про порушення ним законодавства у зв’язку з неподанням повідомлень про суттєві зміни в майновому стані.

Національне агентство з питань запобігання корупції виписало президенту Володимиру Зеленському два адміністративних протоколи за несвоєчасну подачу повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Матеріали передадуть до суду.

Читайте також:
  • Офшорні таємниці Зеленського. Де президент України ховає свої статки

Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/politics/kompaniji-podruzhzhya-zelenskih-deklaruvali-mizerni-pributki-zmi-692714.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция