Are You New User

Для тих, хто їде наземним транспортом. Чорногорія змінила правила в’їзду для українців 11.07.2020

Unsplash / Polina Rytova

Об этом сообщает Устав Груп

Чорногорія

Unsplash / Polina Rytova


Влада Чорногорії уточнила правила в’їзду в країну мешканців України та Білорусі. Для громадян, які прибувають із цих двох держав, діє особливий порядок перетину кордону.

Про це інформує Балканський оглядач.

Як повідомляється, українцям та білорусам дозволено в’їзд у Чорногорію без додаткових обмежень у зв’язку з епідемією COVID-19 лише у випадку організованого прибуття повітряним транспортом відповідно до умов, передбачених Міністерством сталого розвитку та туризму.

Читайте також:
Загалом 23. Кулеба розповів, які країни відкрили кордони для України

Від авіапасажирів рейсів із України та Білорусі наявність тестів не вимагається. Водночас туристам, які їдуть до Чорногорії наземним транспортом, потрібно мати негативний тест на коронавірус, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону.

Читайте також:
Віталій Каценельсон
Covid-19 проти авіаперельотів. Що чекає авіалінії після карантину

Раніше Чорногорія внесла Україну до країн «зеленої зони». Це свідчило про відсутність необхідності в тестуванні на COVID-19 під час в’їзду.

Нагадаємо, Європейський Союз затвердив список країн для відкриття кордонів з 1 липня, проте Україна в нього не увійшла. У список «безпечних» увійшли Австралія, Алжир, Грузія, Канада, Марокко, Нова Зеландія, Руанда, Сербія, Південна Корея, Таїланд, Туніс, Уругвай, Чорногорія і Японія.

Таким чином, в ЄС можуть потрапити тільки окремі категорії українців: учні; моряки, які подорожують транзитом; фахівці з третіх країн, чия робота не може виконуватися дистанційно

Пандемія змінює літо: де відпочиватимуть українці?

Редактор: Катерина Денісова

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/chornogoriya-zminila-pravila-v-jizdu-dlya-ukrajini-ostanni-novini-50099356.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция