Are You New User

«Цукерберг може стати Генрі Фордом у світі фінансів завдяки Libra» - президент Forbes 29.06.2019

«Цукерберг може стати Генрі Фордом у світі фінансів завдяки Libra» — президент Forbes
фото pixabay.com

Головний редактор і глава Forbes Media Стів Форбс підтримав криптовалютний проект Libra від Facebook, припустивши, що нова монета може замінити долар США в якості світової валюти і «затьмарити біткойн». Про це він написав у відкритому листі до глави соцмережі Марка Цукерберга, передає ForkLog.

Зокрема, Стів Форбс заявив, що хоча ідея створення компанією власної валюти не нова, криптовалютний проект Facebook має всі шанси на успіх.

«Якщо ви правильно розіграєте свою карту з Libra, ви можете стати Генрі Фордом світу фінансів. Ваша нова валюта могла б стати в один ряд з винаходом монет і паперових грошей багато століть назад. Вона могла б замінити долар США як світову валюту», – звернувся президент Forbes Media до Цукерберга.

При цьому Форбс розкритикував більшість існуючих криптовалют за їх високу волатильність – здатність міняти курс.

«Ніхто при здоровому глузді не складе контракт більш ніж на 24 години в біткойнах. Криптовалюти сьогодні вистачає на те, щоб купити стейк, а завтра – тільки на собачий корм», – зазначив він.

Глава Forbes також дав Цукербергу кілька порад щодо розвитку Libra. Зокрема, фінансист порадив забезпечити монету не тільки кошиком валют, а й золотом.

Форбс також закликав засновника Facebook не реагувати на критику регуляторів, а ще «не соромитися» і перейменувати Libra в «марку».

«Забезпечена золотом марка зробить революцію в історії грошей. Вона затьмарить біткойн і буде з легкістю збирати «лайки» мільярдів компаній і людей віднині й навіки», – підсумував Форбс.

Марк Цукерберг прокоментував криптовалютний проект своєї компанії, пояснивши, що валюту Libra розробляє не Facebook.

«Створення фінансової системи – це не те, що ми можемо здійснити самостійно. Тому наша роль була в процесі закладення основ. Однак Libra Association – незалежна організація, в якій у нас буде всього один голос. Будемо сподіватися, що до моменту запуску нам вдасться зібрати 100 компаній-співзасновників», – заявив Цукерберг.

Тим часом експерти заявляють, що запуск криптовалюти Libra від Facebook несе загрозу всім валютам світу, в тому числі гривні.

Також читайте
Запуск криптовалюти Libra від Facebook несе загрозу всім валютам світу, в тому числі гривні
Запуск криптовалюти Libra від Facebook несе загрозу всім валютам світу, в тому числі гривні 25 червня 2019, 09:39
Аналітичні підсумки тижня: американо-іранські ризики, «токсична маскулінність» Путіна та криптовалюта від Facebook
Аналітичні підсумки тижня: американо-іранські ризики, «токсична маскулінність» Путіна та криптовалюта від Facebook 21 червня 2019, 16:30
Facebook, Google та Twitter створять робочу групу для боротьби з сумнівним контентом
Facebook, Google та Twitter створять робочу групу для боротьби з сумнівним контентом 18 червня 2019, 17:22

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20199118-cukerberg-mozhe-stati-genri-fordom-u-sviti-finansiv-zavdyaki-libra-prezident-forbes”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция