Are You New User

Небоженко порівняв протистояння Зеленського та Порошенка на виборах із сутичкою Давида й Голіафа 19.03.2019

Віктор Небоженко: Чим закінчиться цей бій Давида з Голіафом, стародавні євреї "передбачили" ще дві тисячі років тому

Політолог, директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко у своєму Facebook порівняв кандидата в президенти України, актора Володимира Зеленського із царем Ізраїля Давидом, який кинув виклик "великому, підступному, жадібному і властолюбивому "Голіафу" – президенту й кандидату в президенти Петру Порошенку.

"Порошенко наляканий і розлючений. До нього прилетів "чорний лебідь" в особі усміхненого коміка. Він не знає, як позбутися Зеленського-"Давида", який відкрито замахнувся на його владу й хоче так грубо обірвати надвдалий шлях Порошенка в політиці й бізнесі", – написав Небоженко.

За його словами, "диво-зброя" влади на виборах – "антисемітська кампанія, яку розгорнули проти Зеленського прибічники президента", – не вплине на результат цього протистояння.

"Чим закінчиться цей бій Давида з Голіафом, стародавні євреї "передбачили" ще дві тисячі років тому", – зазначив політолог.


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2176439959332984&id=100009010040969

Вибори президента України призначено на 31 березня 2019 року. Виборча кампанія стартувала 31 грудня 2018 року. 8 березня Центрвиборчком затвердив остаточний список із 39 кандидатів у президенти.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/nebozhenko-porivnjav-protistojannja-zelenskogo-ta-poroshenka-na-viborah-z-sutichkoju-davida-i-goliafa-821666.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция