Are You New User

’’Це ревнощі’’: Пугачову звинуватили в ‘’чорній мітці’’ для померлого Осіна 12.02.2019

Продюсер Валерій Жаров заявив, що в смерті співака Євгена Осіна винні ревнощі примадонни російської естради Алли Пугачової.

Таку заяву він зробив в ефірі програми "Прощання" на телеканалі "ТВ Центр" (щоб подивитися відео, проскрольте до кінця сторінки).

Продюсер вважає, що Осіна могла довести до відчаю незатребуваність на сцені через "чорну мітку" примадонни. Йдеться про концерт Пугачової у 1997 році, на якому Євген зірвав овації своїм виступом. Він виконав хіт "Любовь одна виновата", тоді як артистка підспівувала йому в залі.

Новини
Помолоділа Пугачова викликала захват у мережі

Після цього Осіна не покликали на зйомки популярної програми того часу "Старі пісні про головне", а також "виштовхнули" із шоу-бізнесу. Через відчай співак почав пити, що погіршило ситуацію.

"Я дуже сильно лаявся. Але мабуть це ревнощі пугачовські. Вони все життя були. Женька заспівав "Любовь одна виновата" так, що Пугачовій треба повчитися співати у нього", – зазначив Жаров.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Євген Осін помер 17 листопада. Причиною смерті називали зупинку серця. Останнім часом у нього були серйозні проблеми з алкоголем.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/tse-revnoschi-pugachovu-zvinuvatili-v-chornij-mittsi-dlya-pomerlogo-osina.htm”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция